Magical School Magilox
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magical School Magilox

*Magilox School of Magic*
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Upoznavanje :)

Ići dole 
+42
semel
Maja-Lisipe amazon girl
Lolipop girl
Alex M. Riddle
MagicAna
~Magic princess~
Dolly97
Emrina
Annamarija
Alexandra
*.Dark Eagle.*
*BOJANA*
iwana25
LUKA CAR
(~sanjcxy97~)
***RIHANNA***
Nikola Sharo Japer Hale
ebrry2
TIA:MAGIC:GIRL
MarijaBloom
teodora* *fairytale
*** FAIRY FOREVER ***
UkyHollywood
mackica_94
Angie95
Luna Reneesme Cullen
witchwilllena
yukki sooyoung
Brankica
lazalaza
Tia-Anja
~miNiE_MoUsE~
Inche
Sttefan
*Mila*
*Milica97*
Bokilly Cullen
Rosalie Cullen*
Temchy
unique angel
Nick Frost Magic
VaNcHy VaiNstAiN MaGiC
46 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
VaNcHy VaiNstAiN MaGiC
§ Stepen
§ Stepen
VaNcHy VaiNstAiN MaGiC


Posts : 142
Join date : 29.04.2009
Age : 29
Location : Nis... I naravno Magilox!!! xp

Upoznavanje :) Empty
PočaljiNaslov: Upoznavanje :)   Upoznavanje :) Icon_minitimeNed Maj 03, 2009 10:55 pm

Ja sam Vanja a nadimci su mi Vanchy, Wej Wej, Vanjic xD...
Obozavam S.O.A.D, t.A.T.u. itd. Volim svoje prijatelje mnooogo i skroz sam opicena tj. luda (ali u pozitivnom smislu)... Druzeljubiva sam i imam dve najbolje drugarice i sedam najbolja druga... Ne mogu sad da ih nabrajam ali jedan od njih je Nick Frost Magic. Znamo se iz osnovne skole i najbojli drugovi smo od treceg razreda, a sad samo osmi pa sad izracunajte koliko xD...Moja extra drugarica Jovana (ovde Jolly) takodje ide sa nama u odeljenje i mnogo je volimo (SQ Nick znas vec xD).Moja sekica Jekitza i moj bata Djoka koje mnogo volim ce nam se skoro prokljuciti! Inace ja sam 94 god. kao i Nick i Jolly... Oni ce vam se predstaviti kasnije... Pozz svima i dobro dosli... Nadam se da cete lepo da se provodite sa nama! Kiss svimaaa kissko
Nazad na vrh Ići dole
Nick Frost Magic
Admin
Nick Frost Magic


Posts : 421
Join date : 29.04.2009
Age : 29
Location : Pa u Magiloxu.....xD

Upoznavanje :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje :)   Upoznavanje :) Icon_minitimePon Maj 04, 2009 2:16 pm

Ok ovako:
Ja sam Nikola a nadimci su mi: Nick, Nikolica, Nidza, itd.
Ovde na Magiloxu sam Nick Frost Magic jedan od direktora skole [ Vanchy je drugi direktor ].
Najbolja drugarica mi je Vanchy pa posle Jolly.Ostalo je rekla Vanchy...xD A sto se tice vas dobrodosli u Magilox skolu. Ovde pisite o sebi i upoznajte se....
Nazad na vrh Ići dole
VaNcHy VaiNstAiN MaGiC
§ Stepen
§ Stepen
VaNcHy VaiNstAiN MaGiC


Posts : 142
Join date : 29.04.2009
Age : 29
Location : Nis... I naravno Magilox!!! xp

Upoznavanje :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje :)   Upoznavanje :) Icon_minitimePon Maj 04, 2009 6:59 pm

Da dodam nesto... Dok ne nadjemo kockicu dole gde mozete da pisete idite na replay...
Ja i Nick nismo mnogo vesti pa zato xD..
Nazad na vrh Ići dole
Nick Frost Magic
Admin
Nick Frost Magic


Posts : 421
Join date : 29.04.2009
Age : 29
Location : Pa u Magiloxu.....xD

Upoznavanje :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje :)   Upoznavanje :) Icon_minitimeČet Maj 21, 2009 10:21 pm

Post reply.....
I da sada vi napisite nesto o sebi......... Smile))))
Nazad na vrh Ići dole
unique angel
Profesor
Profesor
unique angel


Posts : 60
Join date : 04.06.2009
Age : 30

Upoznavanje :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje :)   Upoznavanje :) Icon_minitimeČet Jun 04, 2009 3:16 pm

hehe....Ja se zovem Dusica..imam 14 godina...nadimci su mi Duki,Dizi,alki,malo neobicni nadimak antonija po prezimenu...hehe.....Sta drugo da vam kazem...hehe...hehe...Inace po ceo dan se smejem...aj poz... Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Temchy
Ucenik Magiloxa
Ucenik Magiloxa



Posts : 1
Join date : 04.06.2009

Upoznavanje :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje :)   Upoznavanje :) Icon_minitimeČet Jun 04, 2009 7:00 pm

Ja sam Tem Smile volim da gledam anime,crtam,citam,pisem,da se zezam,i da sanjarim Smile
Nazad na vrh Ići dole
Rosalie Cullen*
Ucenik Magiloxa
Ucenik Magiloxa
Rosalie Cullen*


Posts : 30
Join date : 04.06.2009
Age : 29
Location : The Twilight zone

Upoznavanje :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje :)   Upoznavanje :) Icon_minitimeČet Jun 04, 2009 8:45 pm

hmmmmmm....ja sam Ana:D nadimci su mi Ami(Ne pitajte zashto)Anee,Anci...imam 14godina i obozavam Sumrak i Jimija Ochsenknechta....:DDDDD
Nazad na vrh Ići dole
Bokilly Cullen
Ucenik Magiloxa
Ucenik Magiloxa
Bokilly Cullen


Posts : 11
Join date : 04.06.2009
Age : 32
Location : Ko ZnA GdE

Upoznavanje :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje :)   Upoznavanje :) Icon_minitimeČet Jun 04, 2009 8:50 pm

Hello svima...
Ja sam Bojana..
Imam jos uvek 17 godina....
Volim filmove i knjige kao sto su Sumark, Harry Potter i Lord of the ring....
Muzika je moj hobi...tacnije pevanje....
Sada sam (jos nadam se 2 nedelje) treci razred srednje skole...(turisticke)....
Smile
Pozz svima Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Nick Frost Magic
Admin
Nick Frost Magic


Posts : 421
Join date : 29.04.2009
Age : 29
Location : Pa u Magiloxu.....xD

Upoznavanje :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje :)   Upoznavanje :) Icon_minitimeČet Jun 04, 2009 9:09 pm

Dobrodosli svi !!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Milica97*
Ucenik Magiloxa
Ucenik Magiloxa
*Milica97*


Posts : 10
Join date : 04.06.2009
Location : Nis

Upoznavanje :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje :)   Upoznavanje :) Icon_minitimeČet Jun 04, 2009 10:59 pm

cao!
ja sam Milica iz nisha sam.imam 12 godina tacnije ja sam 97 godiste.uzgred forum je sooper!
Nazad na vrh Ići dole
http://gf-forum.serbianforum
Nick Frost Magic
Admin
Nick Frost Magic


Posts : 421
Join date : 29.04.2009
Age : 29
Location : Pa u Magiloxu.....xD

Upoznavanje :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje :)   Upoznavanje :) Icon_minitimePet Jun 05, 2009 12:31 pm

Hvala na komplimentima !
Dobrodosla na 4um...
SVI OBAVEZNO PROCITAJTE NAJNOVIJE OBAVESTENJE !!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Mila*
Ucenik Magiloxa
Ucenik Magiloxa
*Mila*


Posts : 1
Join date : 05.06.2009

Upoznavanje :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje :)   Upoznavanje :) Icon_minitimePet Jun 05, 2009 5:23 pm

pozz....
ja sam Mila vidi se po mom nicku....imam 11 godina i peti sam razred obozavam da slusam muziku a omiljena grupa mi je EKV a pesme(novac u rukama,srce,jesen....)........
toliko o meni ako vas jos nesto zanima pitajte......
Nazad na vrh Ići dole
Sttefan
Ucenik Magiloxa
Ucenik Magiloxa



Posts : 6
Join date : 05.06.2009

Upoznavanje :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje :)   Upoznavanje :) Icon_minitimePet Jun 05, 2009 5:52 pm

Ja sam Stefan, 15 godina, Beograd, Prva ekonmska, volim MMOove, HP, da crtam, slusam muziku i tako to Smile (o owome sam cuo iz Brawoa)
Nazad na vrh Ići dole
Inche
Ucenik Magiloxa
Ucenik Magiloxa
Inche


Posts : 50
Join date : 05.06.2009
Age : 29
Location : ~In ThE MaGiC wOrLd

Upoznavanje :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje :)   Upoznavanje :) Icon_minitimePet Jun 05, 2009 7:45 pm

Hey, ja sam Kristina. 95 sam godiste i zavim u Leskovcu. Volim da slusam muziku,crtam,pisem pesme, a najvise od svega volim da citam knjige. Svidja mi se forum!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
~miNiE_MoUsE~
Ucenik Magiloxa
Ucenik Magiloxa
~miNiE_MoUsE~


Posts : 1
Join date : 05.06.2009
Location : U swety koJi Ne poStoji

Upoznavanje :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje :)   Upoznavanje :) Icon_minitimePet Jun 05, 2009 8:47 pm

Xello......Ja sam teodora! Zowite me Tea ili DOra.....dugo mi je ime...Treniram tennis....Slusam stranu muziku...swe...da sad ne nabrajam...sem narodnjaka...zatim...treniram tenis......Obozawam crtani Miki Maus...i Sundjer bob! kissy Wink
Nazad na vrh Ići dole
Tia-Anja
Ucenik Magiloxa
Ucenik Magiloxa
Tia-Anja


Posts : 39
Join date : 06.06.2009
Age : 28

Upoznavanje :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje :)   Upoznavanje :) Icon_minitimeSub Jun 06, 2009 10:23 pm

pa...ja sam anja...zivim u bg-u, 95 sam...treniram kosarku, obozavam da slusam muziku (slusam samo strane pesme, ne narodnjake), uskoro cu da ucim da sviram giteru (moj omiljeni instrument...), super crtam (svi mi kazu da sam gifted za crtanje Smile ), idem na privatne casove engleskog vec 9 god...i to je otprilike to...(od zanimljivih stvari tj.)......a da i uzasno sam zaljubljena...!... in love
Nazad na vrh Ići dole
lazalaza
Ucenik Magiloxa
Ucenik Magiloxa
lazalaza


Posts : 20
Join date : 07.06.2009
Age : 31
Location : Pirot

Upoznavanje :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje :)   Upoznavanje :) Icon_minitimeNed Jun 07, 2009 2:22 am

Lazar Aleksic, 93. godishte, zivim u Pirotu, zavrsavam prvi razred Ekonomske skole. Nadimak mi je Laki, Laza, a na netu se potpisujem "lazalaza". Ucim engleski 8 godina i planiram da studiram jezike ili ekonomiju. Hobi mi je internet, zezanje s drugovima i muzika. Trenirao sam tenis 6 godina, ali vise ne treniram...
Svidja mi se forum, ali misim da ima previse tema. Pozdrav!


Poslednji izmenio lazalaza dana Ned Jun 07, 2009 3:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://forumskivb.forumotion.net
Brankica
Ucenik Magiloxa
Ucenik Magiloxa



Posts : 1
Join date : 06.06.2009
Age : 32
Location : Majdanpek

Upoznavanje :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje :)   Upoznavanje :) Icon_minitimeNed Jun 07, 2009 10:05 am

Hi..ja sam Brankica.. imam 17 godina i uspesno i hvala bogu napokon zavrsavam drugi razred srednje skole Very Happy Volim Sumrak, Harry Potter i filmove i knjige... volim da crtam, pisem i neopisivo volim engleski jezik... volim da slusam Ot bend i stranu muziku(pop, rok)...zovu me Baki, Bakica itd...pozz za sve
Nazad na vrh Ići dole
VaNcHy VaiNstAiN MaGiC
§ Stepen
§ Stepen
VaNcHy VaiNstAiN MaGiC


Posts : 142
Join date : 29.04.2009
Age : 29
Location : Nis... I naravno Magilox!!! xp

Upoznavanje :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje :)   Upoznavanje :) Icon_minitimeNed Jun 07, 2009 3:17 pm

Dobro dosli svi!!!! =D
Nazad na vrh Ići dole
lazalaza
Ucenik Magiloxa
Ucenik Magiloxa
lazalaza


Posts : 20
Join date : 07.06.2009
Age : 31
Location : Pirot

Upoznavanje :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje :)   Upoznavanje :) Icon_minitimeNed Jun 07, 2009 3:29 pm

Xwala <3
Nazad na vrh Ići dole
http://forumskivb.forumotion.net
yukki sooyoung
Ucenik Magiloxa
Ucenik Magiloxa
yukki sooyoung


Posts : 10
Join date : 07.06.2009

Upoznavanje :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje :)   Upoznavanje :) Icon_minitimeNed Jun 07, 2009 4:33 pm

well hi...
ja sam mina...zolu me plawusha(nazalost nisam ja kriva shto sam prirodna plawusha...=D=D=D),lujka...ma zovu me kako stignu...trenutno ne treniram nishta ali preko zime treniram skijanje...idem sa tia-anjm u shkolu(tj.u isto odeljenje)...xtra vozim rolere i imam neke lude ideje...poznata sam po tome shto obozavam sportove(osim golfa i kosharke...=D)...uvek kasnim...penjem se gde stignem(jer sam trenirala alpinizam)...pa to je o meni...i hope thats all

p.s.uchim engleski od nepamtim kad...
p.p.s.zaludjenik sam za mange i anime

b.y.yukki sooyoung

THE END
Nazad na vrh Ići dole
witchwilllena
Profesor
Profesor
witchwilllena


Posts : 123
Join date : 06.06.2009
Age : 36
Location : Serbia/Kragujevac

Upoznavanje :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje :)   Upoznavanje :) Icon_minitimeNed Jun 07, 2009 5:02 pm

Zdravo.Zovem se Lena.Iako sam nova ovde imam blagi utisak da ovde vecina ljudi ima oko 14-15-16 godina.Ja sam malo starija od vas-imam 21 godinu- ali sam jos kao dete zavoelala magiju i ovde sam da ucim ili bolje receno usavrsavam magiju i da upoznam nove likove ovde. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Luna Reneesme Cullen
Ucenik Magiloxa
Ucenik Magiloxa
Luna Reneesme Cullen


Posts : 2
Join date : 07.06.2009
Age : 28
Location : Olympic Coven,Forks,Hogwarts,London.

Upoznavanje :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje :)   Upoznavanje :) Icon_minitimeNed Jun 07, 2009 10:29 pm

B00 svima...
Ja sam Luna..
Nick me poznaje... Wink
Blaa,bla...
Veliki sam fan Sumrak Sage (procitala sve cetiri knjige) & naravno Harry Potter knjiga..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilight-fanovi.forumotion.com
Angie95
Ucenik Magiloxa
Ucenik Magiloxa



Posts : 1
Join date : 08.06.2009

Upoznavanje :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje :)   Upoznavanje :) Icon_minitimePon Jun 08, 2009 2:16 pm

Hi!!!
Ja sam Andrijana iz Prokuplja.
Nadimak mi je Angie, Ana (mrzim kada me neko tako zove)
Imam 14 godina i 7. sam razred.
Volim da se zezam sa drustvom, plivam, pevam pevac ...
Slusam domaci rock
Odlican sam djak...
I ja idem na privatne casove engleskog...
Nazad na vrh Ići dole
Nick Frost Magic
Admin
Nick Frost Magic


Posts : 421
Join date : 29.04.2009
Age : 29
Location : Pa u Magiloxu.....xD

Upoznavanje :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje :)   Upoznavanje :) Icon_minitimePon Jun 08, 2009 7:22 pm

Welcome svima..........xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Upoznavanje :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje :)   Upoznavanje :) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Upoznavanje :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magical School Magilox :: Portal za Magicnu dimenziju-
Skoči na: